Conversation Between Yugo45 and ВАЛТЕР

  1. ВАЛТЕР
    Jebiga...da je do mene ta govna bi trebala murija da ubije od batina i da ih strpaju u ćuzu sto godina.

    Odakle će biti Valter nego iz Sarajeva?
    Ja sam rodjen u Sarajevu, otac mi je sa Gorice a Majka sa Bjelava...mi smo prije samog rata izbjegli za Crnu Goru. Onda smo otiÅ¡li za Ameriku pa smo tamo bili jedno 15 godina. Trenutno živim u Novom Sadu, a otac mi je u Americi da radi. Ja idem nekad tamo nekad vamo, vračam se opet za Ameriku u februaru.

    Zadnji put sam bio u Sarajevu za novu godinu. Ali budem ja tamo ponekad i onako kada imam šansu, bio sam svukud ali volim Sarajevo i po mom mišljenju nema boljeg grada.
  2. Yugo45
    Ne samo čuo.. nego i vidio

    Nadam se da će obrisat što prije.. Iako je takodje prije 2-3 godine opet neko našarao grafit tipa "Volim te", i čekalo se poduže da obrišu..

    Dobro što kažeš, sramota. Da je jedini slučaj pa haj, al stalno se nađu neke budale koje ovakva sranja prave. Ne znam da ima ijedan spomenik u cijelom gradu da ga nisu vandalizirali.

    Nego, jesi ti iz Sarajeva ili odakle?
  3. ВАЛТЕР
    Čao druže, jesili čuo ti za ovo Å¡to su neki debili Å¡arali po vječnoj vatri? Stvarno ovo viÅ¡e nije normalno. Sramota.

    http://www.radiosarajevo.ba/novost/6...a-meti-vandala
Showing Visitor Messages 11 to 13 of 13
12