Conversation Between Black Sheep and F9

  1. F9
    Χαχαχα δεν το νομίζω Πρώτα απ'όλα θα οδηγήσει σε "μονόδρομο" και "συγκρούσεις" καθώς είναι "φυσικό" να διαφωνώ με την στρατηγική(την γενική τουλάχιστον) του "κ"κε, όντας κόμμα, κάτι που δεν μπορεί να υπάρξει "αβάσιμο" γιατί είναι κάτι δο δεδομένο και για τις δυο πλευρές.Για τις υπόλοιπες "στρατηγικές" τους, απλά θα καταλήξουμαι σε γελοίες συγκρήσεις, άσχετους διαλόγους κλπ κλπ.Ο σταλινιστικός τρόπος προσέγκισης των πραγμάτων είναι εκεί, και για μένα είναι παντελός άκυρος..
    Αλλά θα αποφύγω όσο πιο πολύ μπορώ όποια συζήτηση με σταλινικούς, γιατί σκοπός δεν είναι να φαγωθούμαι.
  2. Αν εχεις αντιρρησεις σχετικα με την στρατηγικη που επιλεγει το ΚΚΕ προτεινω να ανοιξεις θρεντ στο ελληνικο φορουμ.(επειδη ειμαι σιγουρος οτι πολλες ειναι αβασιμες)
  3. F9
    den mila ellinika aftos pou tou ipes na tsakisti vlepis iparxoun anthropoi apo alles xores pou den kseroun ti pragmatika ginete sto "k"ke kai to thavmazoun
  4. F9
    hehe, den pirazi
  5. strangely enough i always have to spread rep around,every time i try to give yah
  6. F9
    lol σωστός!!χαχαχα
  7. Δουλευει το λινκ.Πατα στο ποστ μου, οχι στο quote σου :Ρ
  8. It rocks.Ακομα και το πενταγωνο αρχιζει να νιωθει αβολα
  9. F9
    re file to link pou sou ipa den doulevi kai to allakses pali "xalase" kati den kanis sosta isos
    kai lol sto apo kato
  10. mmmm oxi, asto kalytera dn 3erw an prolavainw.

    ase poy variemai eleina twra.
Showing Visitor Messages 21 to 30 of 51
12345 ...