Conversation Between Durruti's friend and Faust Arp

  1. Faust Arp
    Važi, idemo na PM ako ti nije problem. Stiže jedna poduža poruka.
  2. Durruti's friend
    Pa trenutačno manje-više soliram, sve postojeće grupe u Hrvatskoj su pomalo zakurac. Sad s nekim drugovima organiziram ad hoc teorijske rasprave i nadam se da će nakon nekog vremena iz toga izrasti nešto ozbiljnije.

    A za Srbiju, pa kakvo je stanje na ljevici? Ono, jel mrtvo kao i ovdje ili ima nekog utjecaja? Isto bi me zanimalo ako imaš neki tekst o onim blokadama fakulteta u Beogradu od prije godinu-dvije?

    Inače koja je "politička linija" Marks21, ako se mogu tako izraziti? Puno pitanja, excusez-moi, ali glupo mi je da znam više o politici tamo neke amerike nego o onoj regionalnoj

    (btw možemo se prebaciti na PM ako želiš)
  3. Faust Arp
    Hej, druže! Vidim, iz Zagreba si? jesi li ti u nekoj organizaciji ili prosto soliraš?

    Uf, bavimo se svačime. Iskreno da ti kažem, trenutno smo dosta van fokusa i pomalo u haosu, i jedino što nam trenutno šljaka kako treba je internet rad. Ali trudimo se.

    Što se tiče situacije u Srbiji, i tu ima svašta da se priča. Prosto ne znam gde da počnem, i za jedno i za drugo. Ima li nešto što te posebno zanima? Biće mi vrlo rado da ti kažem.
  4. Durruti's friend
    Hej druže, oprosti Å¡to ti ovako uletavam - vjerojatno me nikad nisi vidio na forumu, podosta sam neaktivan - ali zanima me čime se bavi Marks21? (vidim da ti piÅ¡e da si član, pa eto) I ono, općenito situacija u Srbiji. Uvijek mi je drago popričati s nekim iz ex-yu iako su mi upoznavanja čudna
Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4